O firmie

Nasza firma istnieje od 1989 roku (dawniej Mechanika i Blacharstwo Samochodowe). Od ponad 30 lat wykonujemy usługi solidnie i terminowo.

W 1996 roku, dla podkreślenia wkładu pracy i poświęcenia dla rozwoju firmy pana Ryszarda, firma zmieniła nazwę na "RIJO" / co wynikło ze skrótu Ryszard I Janusz Oszczygieł / . Pod tą nazwą działamy do dziś. Firma zajmuje się naprawami mechanicznymi.

Mamy wielu stałych Klientów i cieszymy się dobrą opinią wśród osób, które skorzystały z naszych usług.

Każdy Klient jest dla nas ważny - każdego Klienta traktujemy indywidualnie. Zadowolenie Klienta traktujemy jako najlepszą zapłatę za trud i serce włożone w naprawę samochodu.

Stałym Klientom udzielamy rabatu na naprawy w wysokości od 5% do 25% wartości wykonanych usług. Warto być naszym Klientem.

Nasi pracownicy posiadają wysokie kwalifikacje zawodowe, które stale uzupełniają, na szkoleniach organizowanych przez producentów części i materiałów, o czym świadczą uzyskane dyplomy i certyfikaty.

Serdecznie zapraszamy do korzystania z naszych usług.

Komentarze  

#11 Krzysztof 2015-09-02 15:08
Polecam wszelakiego rodzaju usług mechaniczno-bla charskich. W firmie RIJO od wielu lat, (ponad 10 ) przeprowadzam przeglądy techniczne, naprawy, i prawie wszystko co związane z mechaniką pojazdową. Usługi wykonane są terminowo, solidnie i tanio, jestem zadowolony. POLECAM.
#12 Krzysztof 2015-09-03 06:12
W firmie RIJO u Pana Janusza Oszczygieł miałem regenerowane przednie lampy w WV Passat, które były doszczętnie zmatowione. Lampy po regeneracji wyglądają jak nowe. POLECAM.
#13 Damian 2016-06-25 05:50
W firmie RIJO miałem naprawianą klimatyzację i regenerowaną sprężarkę klimatyzacji, wszystko odbyło się szybko i solidnie. Polecam Wszystkim.
#14 Kazimierz 2017-05-10 19:30
Polecam , naprawa samochodu wykonana szybko i solidnie
#15 Piotr 2019-10-23 18:08
Wymiana klocków i tarcz hamulcowych wykonana szybko i sprawnie. Samochód odebrany na następny dzień, serdecznie polecam!
#16 Jerzy 2021-06-16 13:15
Zleciłem naprawę ABS w moim Hyandai i20. Niesprawny ABS z powodu uszkodzonego nadajnika na łożysku piasty tylniej. Niestety, piasta do wymiany wraz z czujnikiem ABS. Samochód podstawiłem wczoraj, dzisiaj odebrałem. Naprawa została wykonana profesjonalnie, z nowym zamiennikiem solidnej firmy. Czyli szybko i w dodatku niedrogo. Polecam warsztat Pana Janusza Oszczygieł w Borowcu, przy ul.Kamiennej. Pan Janusz zatrudnia bardzo dobrego mechanika. Na przestrzeni lat to już moja trzecia wizyta u Pana Janusza, autko dzesięcioletnie . Tylko w tym warsztacie, inne omijam z daleka.

Dodaj komentarz

Kod antyspamowy
Odśwież